Hjem

Lagledere

Navn Funksjon EPostadresse Telefon Adresse

G19

Gutter 2002

Øystein Hansen
Lagleder Hovedtrener
oystein.hansen@leadas.no

91701856

Inger-Lise Norum
Lagleder Styremedlem Vestbyen Fotball, Kioskansvarlig, Dugnadansvarlig- baneanlegg
ingerlise.norum@gmail.com

98445808

Hyllveien 15 a, 7020 Trondheim

Sigmund Virik
Trener
sv@tobb.no

90845072

Henrik Waage
Trener
henrik.waage@matiq.no

97579588

Ørjan Bye Marken
Trener
orma276@gmail.com

92201001

Gutter 2003

Espen Rasmussen
Lagleder Oppmann
espen.rasmussen@adresseavisen.no

91881333

Fred Petter Pedersen
Lagleder
fred.petter.pedersen@gmail.com

98022265

Roar Davidsen
Hovedtrener
roada@trondelagfylke.no

92030343

Tom Marthinussen
Trener
tomharam@online.no

93011047

Øystein Vold
Trener
oystein.vold@normilk.no

95833767

Gutter 2004

Tor Arne Veie
Lagleder
tor.veie@gmail.com

918 60 230

Mathias Munkvik
Hovedtrener
mathias.munkvik@gmail.com

474 46 243

Kjell Spjelkevik
Trener
kjell100000@gmail.com

992 93 187

Aud Elisabeth Witsø
  Dugnadsansvarlig
aewitso@gmail.com

413 05 442

Gutter 2005

Helena Bertilsson
Lagleder
helena@helenaofredrik.se

90536631

Trond W Hanssen
Hovedtrener
hanssen_trond@outlook.com

911 33 447

Paul Zahl-Brathaug
Trener
paul.zahl.pedersen@sintef.no

93005446

Signe Marie Hanssen
  Dugnadsansvarlig og Hjemmekampansvarlig V2
signe@blankenburg.no

97696625

Gutter 2006

Grethe Sagfjæra Josten
Lagleder
grethe.sagfjaera.josten@brp.com

92029852

Morten Gulliksen
Hovedtrener
morten.gulliksen@gmail.com

95263580

Schiøtz v. 18

Åsmund Flaten
Trener
aasmund@flaten.as

92650662

Kjersti Wik Larssen
  Sosialt og dugnad
kjerstiwiklarssen@hotmail.no

41418833

Gutter 2007

Eirin Wangsholm Hansen
Lagleder
eirinwh@hotmail.com

95763038

Lars Petter Gjellan
Hovedtrener
lpgjellan@hotmail.com

91811348

Bjørn Jacobsen
Trener
bjorn.jacobsen@trondheim.kommune.no

93046987

Vegard Waldal
Trener
vegard.waldal@gmail.com

99618888

Frank Flønes
Trener
frank.sindre.flones@gmail.com

93489409

Siri Selnæs
  Sosialkomité
siriselnes@gmail.com

98257687

Tone Næss
  Sosialkomité
tone.naess@gmail.com

92295897

Gutter 2008

Kristin Myraunet Hals
Lagleder
kristmyr@hotmail.com

92600407

Hyllveien

Arnfinn Sylte
Trener
arnfinnsylte@hotmail.com

41669440

Hyllveien 11b

Tor-Erik Johnsen
Trener
tor-erik.johnsen@asbyggservice.no

98252531

Tverrstien 1

Frode Rømma
Trener
frode.romma@gmail.com

90114320

Hilde Hoemsnes
  Arrangement- og trivselsleder
hhoems@online.no

95164580

Gutter 2009

Elin Randli
Lagleder
elin.randli@sweco.no

48177753

Pawel Sikorski
Lagleder Dugnadsansvarlig
sikorskipt@gmail.com

98486426

Geir Morten Myren
Hovedtrener
gm@buvikinvest.no

90807003

Helge Kristiansen
Trener
helge.kristiansen@heidenreich.no

91647262

Gutter 2010

Håvar Martinsen
Lagleder Hovedtrener
haavar_m@hotmail.com

95080733

Ramshartsvei 2D 7020 Trondheim

Kåre Kvaløy
Trener
kvaloy1@gmail.com

93487500

Hanna og Frode Helgetun Krogh
Trener
hanna@helgetun.no

92089932

Frank Sindre Flønes
Trener
Frank.Sindre.Flones@gmail.com

93489409

Gutter 2011

Ingebjørg Tiller Øvrum
Trener
ingebjorg@dax.no

92613551

Jarle Skjulsvik
Trener
jarle.js@online.no

98852494

Gutter16

Jenter 15

Jenter 16

Jenter 2000

Jenter 2001

Jenter 2004

Steinar Løve Ellefmo
Lagleder
steinar.ellefmo@ntnu.no

90507125

Rune Skjesol
Hovedtrener
rskjesol@online.no

90758470

Martin Hokstad
Hovedtrener
martintrine@getmail.no

93625568

Thomas Hansen
Trener
thenok@online.no

95241337

Jo Inge Lamo
Trener
joil@outlook.com

93208329

Geir Nysetvold
Trener
geir.nysetvold@powel.no

90596520

Camilla Berge
  Dugnadsansvarlig
camilla.berge@ntnu.no

93464152

Jenter 2005

Ingeborg Graabak
Lagleder
ingeborg.graabak@sintef.no

90595007

Jo Inge Lamo
Hovedtrener
joil@outlook.com

93208329

Vegard Waldal
Trener
vw@digitalimpuls.no

tbd

Jenter 2006

Børge Nilsen
Lagleder Hovedtrener
borge.nilsen@nsb.no

91672175

Aleksander Vold
Trener
aleksandervold@gmail.com

92046949

Stein Petter Agersborg
Trener
stein@agersborg.com

48164630

Jenter 2007

Torill Sagfjæra
Lagleder
torill.sagfjara@nav.no

92029851

Frode Heldal
Trener
frodeheldal@me.com

477 50 997

Jörgen Brolin
Trener
jbrolin71@gmail.com

45026515

Ramshartsvei 1d

Kristine
Trener
kristinemisund@gmail.com

91850477

Jenter 2008

Cecilie Bertelsen
Lagleder
cecilie.bertelsen@ramboll.no

46447915

Kjell Spjelkevik
Hovedtrener
mspjelk@online.no

99293187

Mette Johnsen
Trener
mettjoh@gmail.com

93022990

Lars Krogstad
Trener
lars@livecom.no

91888918

Rune Broberg
Trener
rune.broberg@gmail.com

92011891

Lise Eid
Trener
liseeid@alumni.ntnu.no

91313288

Geir Brendeland
Trener
geir.brendeland@ntnu.no

41105911

Anders Digernes
  Dugnadsansvarlig
adigernes@gmail.com

95913227

Jenter 2009

Ann Elisabet Østvik
Lagleder
ann.e.ostvik@ntnu.no

91741413

Thor Anders Aase
Hovedtrener
thorandersaase@gmail.com

47641397

Jo Ranes
Trener
joranes68@gmail.com

41208627

Linda Næss
  Sosialkomitè
linda.n.naess@gmail.com

98070870

Trine Amunddal
  Sosialkomitè
trinefun@gmail.com

91102825

Jenter 2010

Håkon DaSilva Hyldmo
Lagleder
hhyldmo@gmail.com

93658776

Håvard Ramsfjell
Hovedtrener
hramsfjell@gmail.com

99724301

Vaina Renate Lervik Indergaard
Trener
vaina.renate@gmail.com

95730139

Jenter 2011

Ingebjørg Tiller Øvrum
Trener
ingebjorg@dax.no

92613551

Marius Jensen
Trener
mariuskjensen@gmail.com

91860730

Jarle Skjulsvik
Trener
jarle.js@online.no

98852494

Keepertreninger

Kvinner Senior

Markus Fjærli Hjetland
Hovedtrener
m.f.hjetland@hotmail.com

90712557

Arun Kathirgamadas
Hovedtrener
arunravithas@hotmail.com

90257408

Senior

Mats Holbø Frydenberg
Lagleder
mats@vestbyen.no

43889587

Styret

Inger Lise Norum
Lagleder Ansvarlig for drift av huset og sosiale aktiviteter
ingerlise.norum@gmail.com

98445808

Kristin Halvorsen
Lagleder Nestleder og sportslig leder for barnefotballen
kristin.halvorsen@vegvesen.no

91341068

Jan Brurok
Lagleder Materialforvalter
jbrurok@hotmail.no

91576770

Tor Owe Sandkjernan
  Leder
torowesan@gmail.com

95144028

Øystein Hansen
  Sportsligleder for ungdomsfotballen
oystein.hansen@leadas.no

91701856

Gunnel Norberg
  Kasserer/Medlemsregister
kasserer@vestbyen.no

48198037

Robert Stornes
  Baneansvarlig og ansvarlig for garderober
robert.stornes@icloud.com

94848056

Eirin Wangsholm Hanssen
  Sekretær
eirinwh@hotmail.com

95763038

Håvar Martinsen
  Styremedlem
haavar_m@hotmail.com

95080733

Veteran

Grasrotandelen