Hjem

Lagledere

Navn Funksjon EPostadresse Telefon Adresse

G19

Olaf Prestvold
Lagleder
olafpr@frisurf.no

95858657

Marius Koldgrov
Hovedtrener
marius@gmail.com

91173251

Gutter 2002

Øystein Hansen
Lagleder Hovedtrener
oystein.hansen@leadas.no

91701856

Inger-Lise Norum
Lagleder Styremedlem Vestbyen Fotball, Kioskansvarlig, Dugnadansvarlig- baneanlegg
ingerlise.norum@gmail.com

98445808

Hyllveien 15 a, 7020 Trondheim

Sigmund Virik
Trener
sv@tobb.no

90845072

Henrik Waage
Trener
henrik.waage@matiq.no

97579588

Ørjan Bye Marken
Trener
orma276@gmail.com

92201001

Gutter 2003

Espen Rasmussen
Lagleder Oppmann
espen.rasmussen@adresseavisen.no

91881333

Fred Petter Pedersen
Lagleder
fred.petter.pedersen@gmail.com

98022265

Roar Davidsen
Hovedtrener
roar.davidsen@stfk.no

92030343

Tom Marthinussen
Trener
tomharam@online.no

93011047

Øystein Vold
Trener
oystein.vold@normilk.no

95833767

Gutter 2004

Tor Arne Veie
Hovedtrener
tor.veie@gmail.com

918 60 230

Kjell Spjelkevik
Trener
mspjelk@online.no

992 93 187

Aud Elisabeth Witsø
  Dugnadsansvarlig
aewitso@gmail.com

413 05 442

Gutter 2005

Hilde Åm Eriksson
Lagleder
hilde@lillesol.no

90548446

Martin Eriksson
Hovedtrener
info@martineriksson.no

99221818

Trond W Hanssen
Hovedtrener
hanssen_trond@outlook.com

911 33 447

Odd Are Svensen
Hovedtrener
oa.svensen@gmail.com

91917151

Paul Zahl-Brathaug
Trener
paul.zahl.pedersen@sintef.no

93005446

Maria Barrio
Trener
mariabarrio.7018@gmail.com

99534665

Signe Marie Hanssen
  Dugnadsansvarlig og Hjemmekampansvarlig V2
signe@blankenburg.no

97696625

Gutter 2006

Grethe Sagfjæra Josten
Lagleder
grethe.sagfjaera.josten@brp.com

92029852

Morten Gulliksen
Hovedtrener
morten.gulliksen@gmail.com

95263580

Schiøtz v. 18

Jostein Ansnes
Trener
ansnesprod@me.com

91544376

Åsmund Flaten
Trener
aasmund@flaten.as

92650662

Svend Peder Vesterfjell
Trener
spvesterfjell@gmail.com

91702055

Hyllveien 14 c

Kjersti Wik Larssen
  Sosialt og dugnad
kjerstiwiklarssen@hotmail.no

41418833

Gutter 2007

Eirin Wangsholm Hansen
Lagleder
eirinwh@hotmail.com

95763038

Lars Petter Gjellan
Hovedtrener
lpgjellan@hotmail.com

91811348

Bjørn Jacobsen
Trener
bjorn.jacobsen@trondheim.kommune.no

93046987

Vegard Waldal
Trener
vegard.waldal@gmail.com

99618888

Frank Flønes
Trener
frank.sindre.flones@gmail.com

93489409

Siri Selnæs
  Sosialkomité
siriselnes@gmail.com

98257687

Tone Næss
  Sosialkomité
tone.naess@gmail.com

92295897

Gutter 2008

Kristin Myraunet Hals
Lagleder
kristmyr@hotmail.com

92600407

Hyllveien

Arnfinn Sylte
Trener
arnfinnsylte@hotmail.com

41669440

Hyllveien 11b

Tor-Erik Johnsen
Trener
tor-erik.johnsen@asbyggservice.no

98252531

Tverrstien 1

Frode Rømma
Trener
frode.romma@gmail.com

90114320

Hilde Hoemsnes
  Arrangement- og trivselsleder
hhoems@online.no

95164580

Gutter 2009

Elin Randli
Lagleder
elin.randli@sweco.no

48177753

Pawel Sikorski
Lagleder Dugnadsansvarlig
sikorskipt@gmail.com

98486426

Geir Morten Myren
Hovedtrener
geirmortenmyren@eaton.com

90807003

Helge Kristiansen
Trener
helge.kristiansen@heidenreich.no

91647262

Gutter 2010

Håvar Martinsen
Lagleder Hovedtrener
haavar_m@hotmail.com

95080733

Ramshartsvei 2D 7020 Trondheim

Kåre Kvaløy
Trener
kvaloy1@gmail.com

93487500

Hanna og Frode Helgetun Krogh
Trener
hanna@helgetun.no

92089932

Frank Sindre Flønes
Trener
Frank.Sindre.Flones@gmail.com

93489409

Gutter 2011

Ingebjørg Tiller Øvrum
Trener
ingebjorg@dax.no

92613551

Marius Jensen
Trener
mariuskjensen@gmail.com

91860730

Jarle Skjulsvik
Trener
jarle.js@online.no

98852494

Gutter16

Jenter 15

Gaute Grankvist
Lagleder
gaute.grankvist@peabasfalt.no

91322330

Trond Ratdal
Hovedtrener
trond@ratdal.no

93002395

Per Nilsen
Trener
per-nilsen@hotmail.com

97555895

Jenter 16

Runar Alstad
Hovedtrener
run-als@online.no

9921 7388

Jørgen Arntsen
  Keepertrener
jorgenarntsen@live.com

911 71 875

Sissel Hunderi
  Dugnad og tiltaksansvarlig
sissel.vegar@gmail.com

99 23 82 81

Jenter 2000

Erik A Rosten
Lagleder kontaktperson 2.div
erik.rosten@dnb.no

482 10 690

Tormod Sletten
  Hovedtrener & Sportslig ansvarlig
tormod.sletten@riisa.no

951 50 308

Camilla Buch Gudde
  Dugnadsansvarlig
camilla.gudde@ntnu.no

930 00 587

Jenter 2001

Lars Eirik Hansen
Lagleder
lare-han@online.no

46 88 44 44

Anders Skjærvik
Hovedtrener
anders.skjaervik@stpas.no

40 41 37 25

Frode Heldal
Trener
frodeheldal@mac.com

47750997

Jenter 2004

Camilla Berge
Lagleder Dugnadsansvarlig
camilla.berge@ntnu.no

93464152

Steinar Løve Ellefmo
Lagleder
steinar.ellefmo@ntnu.no

90507125

Rune Skjesol
Hovedtrener
rskjesol@online.no

90758470

Martin Hokstad
Hovedtrener
martintrine@getmail.no

93625568

Thomas Hansen
Trener
thenok@online.no

95241337

Jenter 2005

Ingeborg Graabak
Lagleder
ingeborg.graabak@sintef.no

90595007

Jo Inge Lamo
Hovedtrener
joil@outlook.com

93208329

Vegard Waldal
Trener
vw@digitalimpuls.no

tbd

Jenter 2006

Børge Nilsen
Lagleder Hovedtrener
borge.nilsen@nsb.no

91672175

Aleksander Vold
Trener
aleksandervold@gmail.com

92046949

Stein Petter Agersborg
Trener
stein@agersborg.com

48164630

Jenter 2007

Torill Sagfjæra
Lagleder
torill.sagfjara@nav.no

92029851

Frode Heldal
Trener
frodeheldal@me.com

477 50 997

Jörgen Brolin
Trener
jbrolin71@gmail.com

45026515

Ramshartsvei 1d

Jenter 2008

Cecilie Bertelsen
Lagleder
cecilie.bertelsen@ramboll.no

46447915

Kjell Spjelkevik
Hovedtrener
mspjelk@online.no

99293187

Mette Johnsen
Trener
mettjoh@gmail.com

93022990

Lars Krogstad
Trener
lars@livecom.no

91888918

Rune Broberg
Trener
rune.broberg@gmail.com

92011891

Lise Eid
Trener
liseeid@alumni.ntnu.no

91313288

Geir Brendeland
Trener
geir.brendeland@ntnu.no

41105911

Anders Digernes
  Dugnadsansvarlig
adigernes@gmail.com

95913227

Jenter 2009

Ann Elisabet Østvik
Lagleder
ann.e.ostvik@ntnu.no

91741413

Thor Anders Aase
Hovedtrener
thorandersaase@gmail.com

47641397

Linda Næss
  Sosialkomitè
linda.n.naess@gmail.com

98070870

Trine Amunddal
  Sosialkomitè
trinefun@gmail.com

91102825

Vigdis Wågø-Wares
  Sosialkomitè
vigdiswago@hotmail.com

97666413

Ingrid Ertshus Mathisen
  Dugnadsansvarlig
ingrid.mathisen@artsdatabanken.no

90918277

Jenter 2010

Bente Marstrand Hasle
Lagleder
bente.marstrand.hasle@gmail.com

95067560

Håvard Ramsfjell
Hovedtrener
hramsfjell@gmail.com

99724301

Arve Rygg
Trener
arve_rygg@msn.com

913 90 959

Vaina Renate Lervik Indergaard
Trener
vaina.renate@gmail.com

95730139

Jenter 2011

Ingebjørg Tiller Øvrum
Trener
ingebjorg@dax.no

92613551

Marius Jensen
Trener
mariuskjensen@gmail.com

91860730

Jarle Skjulsvik
Trener
jarle.js@online.no

98852494

Keepertreninger

Kvinner Senior

Runar Alstad
Trener
run-als@online.no

99217388

Senior

Tor Robin Sandkjernan
Lagleder
trsandkjernan@gmail.com

41651816

Tor Robin Sandkjernan
Hovedtrener
trsandkjernan@gmail.com

41651816

Runar Alstad
Trener
run-als@online.no

99217388

Espen Johnsen
Trener
esjohnse@gmail.com

95779416

Styret

Inger Lise Norum
Lagleder Ansvarlig for drift av huset og sosiale aktiviteter
ingerlise.norum@gmail.com

98445808

Kristin Halvorsen
Lagleder Nestleder og sportslig leder for barnefotballen
kristin.halvorsen@vegvesen.no

91341068

Tor Owe Sandkjernan
  Leder
torowesan@gmail.com

95144028

Øystein Hansen
  Sportsligleder for ungdomsfotballen
oystein.hansen@leadas.no

91701856

Gunnel Norberg
  Kasserer/Medlemsregister
kasserer@vestbyen.no

48198037

Robert Stornes
  Baneansvarlig og ansvarlig for garderober
robert.stornes@icloud.com

94848056

Eirin Wangsholm Hanssen
  Sekretær
eirinwh@hotmail.com

95763038

Håvar Martinsen
  Styremedlem
haavar_m@hotmail.com

95080733

Veteran

Grasrotandelen